مسابقه بنچ رست Rimfire 2020 به تعویق افتاد

مسابقات بنچ رست Rimfire 2020 قهرمانی جهان به میزبانی کشور فرانسه بدلیل شیوع بیماری کرونا توسط فدراسیون جهانی بنچ رست wbsf تا سال 2022 به تعویق افتاد . انجمن IRBFA ایران عضو فدراسیون جهانی بنچ رست WBSF می باشد .

ادامه مطلب
رتبه بندی تیراندازان (مسابقات رنکینگ)

انجمن های IRBRS و IRBR پیرو تفاهم صورت گرفته در نظر دارند پس از این مسابقات مشترک را ملاک رنک بندی تیراندازان قرار داده و با شرایط ذیل بصورت مداوم تغییرات جدید را در رتبه بندی اعمال نمایند. این رنک بندی به عنوان ملاک تصمیمگیری های مشترک قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب
باشگاه بنچ رست نقش جهان اصفهان

باشگاه بنچ رست نقش جهان یکی از دو باشگاه بنچ رست در اصفهان است که محل تمرین تیراندازان با تجربه و پاتقی برای دور همی های دوستانه و تمرین ها و تبادل تجربیات بین تیراندازان بنچ رست اصفهان است .

ادامه مطلب
قوانین بنچ رست (Wrabf)

قوانین فدراسیون جهانی بنچ رست پس از برگزاری جلسات متعدد ترجمه و تدوین و ویرایش نهایتا در قالب فایل pdf زیر قابل ارائه گردید. قوانین بنچ رست فدراسیون جهانی بنچ رست WRABF شامل رشته های ریمفایر و ایررایفل بوده و مرجع الگوبرداری قوانین برای کشورهای عضو می باشد . این قوانین به همت و تلاش آقایان : میثم کماسایی - سعید سعادتمند - سعید آزادیان - علی اسحاقی - رضا تک زارع ترجمه ، تدوین و ویرایش گردیده است

ادامه مطلب