باشگاه بنچ رست اهواز در ورزشگاه غدیر این شهر احداث شد

باشگاه بنچ رست اهواز در ورزشگاه غدیر این شهر احداث شد

باشگاه بنچ رست اهواز در ورزشگاه غدیر احداث شد

باشگاه تیراندازی بنچ رست اهواز در مجموعه ورزشی غدیر این شهر با سرمایه گذاری شخصی توسط آقای قناد و جمعی از تیراندازان بنچ رست و علاقمندان به تیراندازی تفنگ بادی احداث گردید.

طراحی این پروژه توسط مهندس رشیدیان انجام شده است.
استان خوزستان از لحاظ کمیت و کیفیت تیراندازی بنچ رست و بطور کلی تفنگ بادی یکی از استعداد های غنی کشور محسوب و تا کنون باشگاه های دیگری مانند باشگاه بنچ رست عقاب در آبادان و دیگر باشگاه ها یا نقاط تمرینی را مانند مجموعه ورزشی شهید قنوتی در خود داشته و از انبوه تیراندازان علاقمند به تفنگ بادی برخوردار است . 

آقای علی قناد فعال بنچ رست استان خوزستان 

باشگاه بنچ رست اهواز

زمین باشگاه تیراندازی با تفنگ بادی اهواز با همکاری رئیس هیات تیراندازی استان خوزستان آقای سیدسالار محمدنیا و اداره ورزش و جوانان اهواز به این رشته محبوب اختصاص یافته است .

ساخت قالب میز بنچ رست در باشگاه اهواز

میز بنچ رست باشگاه اهواز

این میدان تیراندازی در شمال غربی شهر اهواز در داخل مجموعه ورزشی فرهنگی الغدیر و شامل ۱۵ میز بنچ رست  و یک خط تیراندازی ایندور (کانال تست ایزوله) خواهد بود. در حال حاضر ساخت میزها و اجرای آنها به پایان رسیده و مرحله ساخت پایه اهداف نیز شروع شده است. خط ایندور ۵۰ متر نیز در فاز بعدی باشگاه اجرا خواهد شد. 

بنچ رست اهواز

این میدان قابلیت استفاده برای تیراندازی بنچ رست در فواصل ۲۵ ، ۵۰ و ۱۰۰ متر را داراست. به گفته آقای قناد کلیه کارهای اجرایی این محل با همیاری و همکاری جناب اقای یونس رادفرد،اقای خالد سلیمانی اقای ابوالفضل بهمنی و اقای رامتین دیدبان انجام شده است. 

گالری تصاویر باشگاه بنچ رست اهواز

لینک گوگل مپ باشگاه بنچ رست اهواز

با تشکر از گزارش تصویری آقای علی قناد