شرکت تست اپتیک TRIOPTICS

شرکت تست اپتیک TRIOPTICS

میثم کماسایی بدون دیدگاه

شرکت تست اپتیک TRIOPTICS Partners 

نوشته‌ی تیم تحریریه‌ مجله Hard Air در ۲۳ آوریل ۲۰۱۹

شرکت تست اپتیک TRIOPTICS Partners

شرکت تری‌اُپتیکس مجله‌ی هارد ایر را برای نگارش مقاله‌های مربوط به تست‌ دوربین تفنگ‌‌ بادی همراهی می‌کند.

فرایند نگارش مقالات  Hard Air Magazin  در مورد تست دوربین تفنگ‌ بادی در حال شروع است و این مجله مطابق با انتظارات شما، بهترین مرجع در این صنعت است!

مجله‌ی هارد ایر پس از سال‌ها فعالیت به دلیل کیفیت نقدهایش در مورد تست‌ تفنگ‌های بادی شهرتی رشک‌آور به دست آورده است. این نقد‌ها مستقل، صادقانه و مبتنی بر داده‌های سخت هستند. با این حال درک این نقدها نیز آسان است.

آن‌ها تمام اطلاعات لازم برای تصمیم‌گیری در مورد خرید محصولات مرتبط با تفنگ‌های بادی را به شما ارائه می‌دهند!

مجله‌ی هارد ایر برای دستیابی به استانداردهای بالای مقالات خود در مورد تست دوربین تفنگ‌ بادی با تری‌اُوپتیکس –متخصص در زمینه‌ی سیستم‌های تست و سنجش اپتیکی در سطح جهانی- همکاری دارد. این همان سیستم به کار رفته در عکس زیر است.

شرکت تست اپتیک TRIOPTICS Partners

از آنجا که تری‌اُپتیکس احتمالاً برای اکثر خوانندگان HAM نامی ناشناخته است، در اینجا گزارشی از این شرکت و نحوه‌ی بهره‌گیری مجله‌ی هارد ایر از این همکاری برای نگارش مقالات مربوط به دوربین تفنگ‌ بادی ارائه می‌شود…

 TRIOPTICS GmbH شرکتی بین‌المللی است که دفاتر مرکزی آن در کشور آلمان قرار دارند. فعالیت این شرکت بر سنجش نوری و سیستم‌های تولید لنزها و نمونه دوربین های عکاسی متمرکز شده است.

این شرکت ، فن‌آوری باکیفیت و نوآورانه‌ی سنجش نوری و تولید را برای لنزها و دوربین های عکاسی ودوربین‌های تفنگ‌های بادی توسعه داده و روانه‌ی بازار می‌کند. به عنوان بخش اساسی این فعالیت، آن‌ها همچنین مجموعه راه حل‌های نرم‌افزاری قدرتمند و هوشمندی را تهیه می‌کنند که توانایی ثبت، تجزیه و تحلیل و نمایش نتایج را دارند.

 تصویر پایینی. نرم افزار تری‌اُپتیکس است که حجم زیادی از اطلاعات را ارائه می‌دهد

تری‌اُوپتیکس در صنعت اپتیک، دانشگاه‌ها و آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، صنعت مهندسی پزشکی، صنعت هوافضا، تجهیزات نظامی و مهندسی مکانیک و صنعت ابزارآلات دارای مشتریان ثابت بسیاری در سراسر جهان است.

به عنوان مثال، تری‌اُوپتیکس نقشی مهم در تست نوری لنزهای تلفن‌های همراه و دوربین‌های دیجیتال ایفا می‌کند.

علاوه بر این، تری‌اُوپتیکس دارای نوعی سیستم تست جامع و اختصاصی برای دوربین تفنگ بادی است. این سیستم ایمیج‌مستر آفوکال[ImageMaster Afocal] نام دارد و ترکیبی از نوعی میز آزمایش سخت‌افزاری بسیار پیشرفته و نرم افزار جامع است.

 و کارشناسان تری‌اُوپتیکس از این سیستم برای تولید داده‌ی مقالات HAM در مورد تست دوربین تفنگ بادی استفاده می‌کنند. چه عالی!!!!!!

 دوربین تفنگ بادی بسته شده روی فیکسچر مخصوص و دقیق برای انجام تست

شرکت تست اپتیک TRIOPTICS Partners

خروجی سیستم ایمیج‌مستر برای متخصصان مهندسی اپتیک طراحی شده است. و ما برای مقالات HAM در مورد تست، خلاصه‌ای از کیفیت نوری سیستم تری‌اُوپتیکس را ارائه می‌د‌هیم.

به علاوه، این داده‌ها را با عکس‌های گرفته شده به وسیله‌ی دوربین تفنگ بادی ترکیب خواهیم کرد. به این ترتیب، همه‌ی ما با روشی جالب و مفید توانایی درک کیفیت دوربین را خواهیم داشت.

ترکیب این منابع داده به همراه توانایی‌های تیم HAM در زمینه‌ی تحلیل و ارائه، مقالات در مورد تست دوربین تفنگ بادی را به بهترین گزینه در صنعت تیراندازی تبدیل خواهد کرد. بی‌صبرانه منتظریم این اطلاعات را با شما به اشتراک بگذاریم و این اتفاق به زودی محقق می‌شود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *