دوربین weaver t36

 

 

 

 

 

کیفیت دوربین های تفنگی همواره از مهمترین بخش ها و نیازمندی های تیراندازی بوده و هست

تیراندازی بنچ رست با توجه به دقت مورد نیاز در نشانه روی و همچنین تمرکز چشمی بلند مدت نیازمند به اپتیک های کیفی و دارای کمترین خطای پارالاکس است که ضمن جلوگیری از خستگی چشم و ایجاد عدم تمرکز ، خطاهای انسانی و ابزاری را مانند خطای پارالاکس به حداقل ممکن رسانده و حتی حذف نماید ، اگر برخی اوقات در تمرین ها و تست های خود با تغییرات نقطه برخورد مواجه بودید که دلایل آن را متوجه نشدید احتمالا یکی از عوامل احتمالی خطای پارالاکس است که با تغییر زاویه دید نسبت به خط مرکزی دید دوربین ایجاد می شود.

با weaver t36 می توانید بدون نگرانی از جابجایی های جزئی سر در هنگام تیراندازی و وقوع خطای پارالاکس تیراندازی کنید وبا توجه به رتیکل بسیار ظریف کوچکترین تغییرات رفتاری پرتابه را مورد رصد و متعاقبا پیشگیری قرار دهید .

از جمله گزینه های بسیار محبوب در بنچ رست دوربین ویور (weaver) سری t  و بخصوص weaver t36 است که در هر دو بخش air rifle و rimfier از گزینه های مورد علاقه تیراندازان حرفه ای بنچ رست بوده و هست .

 

این دوربین در دو رنگ مشکی و نقره ای عرضه شده است

با توجه به هدف تولین این دوربین تنوع رتیکل آن در دو نوع زیر می باشد

 

 Fine Crosshair 1/8 MOA Dot                         Fine Crosshair  

 

عدسی های بسیار شفاف این دوربین ضمن ایجاد تصویری روشن و با کنتراست عالی امکان تیراندازی بلند مدت بدون خستگی چشمی را مهیا نموده است

 

 

طبلک های weaver t36

دوربین ویور همان طور که توقع میرود از تغییرات ۱/۸ moa به عنوان ارزش کلیک های خود بهره برده است تا در صفر نمودن ها هر گونه تغییرات جزئی برای تیرانداز میسر گردد .

 

ابعاد و وزن

وزن :   وزن این دوربین تنها ۴۷۰ گرم است و برای استفاده در کلاس HV و LV با توجه به محدودیت وزن سلاح (به همراه تجهیزات) حسن بزرگی محسوب خواهد شد.

 

طول دوربین

 

طول سانشید این دوربین (sunshade scope)

 

 

میزان بزرگنمایی در مسافت ۲۵ متر و ظرافت رتیکل دوربین weaver t36

 

 

سایت شرکت weaver و توضیحات در خصوص weaver t36

 

کاتالوگ weaver 

اشتراک گذاری