صفر کردن دوربین تفنگ بادی (هم محور کردن دوربین)

صفر کردن دوربین تفنگ بادی (هم محور کردن دوربین)

میثم کماسایی بدون دیدگاه

صفر کردن دوربین تفنگ بادی (هم محور کردن دوربین)

راهنمای استفاده از سیبل Zeroing Target

درحال بروزرسانی …

سیبل مخصوص صفر کردن دوربین

 

 

یادگیری صحیح نصب و تنظیم دوربین تفنگ منجر به شلیک دقیق و صرفه جویی در مصرف مهمات می شود. با مطالعه این مقاله  یاد بگیرید که چگونه این کار را خودتان انجام دهید می توانید یاد بگیرید که محدوده خود را ایمن و کارآمد نصب و تنظیم کنید.

نصب پایه و دوربین تفنگ :

 

کلیپ زیر را برای آموزش تصویری بستن دوربین تماشا کنید

 

طبلک دوربین یا تورت :

اگر به مشخصات حک شده روی طبلک دوربین دقت کنید بیانگر توان حرکت دهی رتیکل (بعلاوه یا شبکه داخلی دوربین) توسط کلیک یا تقه(اصطلاح نظامی) است .

دوربین تفنگ بادی

 

تفنگ را در موقعیت با ثبات قرار دهید و از مسافت ۵۰ متری مرکز سیبل را نشانه بگیرید و تیراندازی کنید .

مسابقه بنچ رست ۵۰ متر امتیازی و گروپ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸

جدول‌ها نشان می‌دهند که وقتی با یک تفنگ بادی شلیک می‌کنید، ساچمه ابتدا به سمت بالا رفته و سپس دورتر که می شود شروع به سقوط می کند. نه این طور نیست! هنگام شلیک با تفنگ بادی ساچمه بلافاصله بعد از خروج از لوله تفنگ، تحت تاثیر دوست عزیزمان جاذبه، فورا (هرچند به مقدار نامحسوس) به سمت زمین کشیده میشود. هرچقدر سرعت ساچمه کمتر شود، تاثیر جاذبه بر آن بیشتر خواهد شد. برای شلیک ساچمه تا فاصله دورتر، شما باید لوله تفنگتان را کمی بالاتر بگیرید. خب، حالا مستقیما به سراغ این نکته می رویم… .

بستن دوربین تفنگ بادی

 

در واقع این اتفاقیست که می افتد 

بستن دوربین تفنگ بادی

 

از دوربین سلاحتان نگاه کنید و نشانه وسط دوربین را روی نقطه تنظیم کرده و شلیک کنید. اگر بسیار خوش شانس باشید در شلیک اول ساچمه مستقیما به نقطه برخورد می کند ولی معمولا این طور نیست، پس چند بار شلیک کنید تا چند تا از ساچمه ها نزدیک هم به یک جا برخورد کنند.

Reticle

حین تیراندازی و بین شات ها سعی نکنید مرکز سیبل را مورد اصابت قرار دهید شما باید یک جمع تیر روی سیبل ایجاد کنید یعنی تلاش کنید تیرهایتان کنار هم و در حدود ۱Moa یا نزدیک به آن برخورد کند در این مرحله هدف جمع تیر است نه زدن مرکز سیبل .

به اندازه هر مربعی که نقطه اصابت تیر از خط افقی قرمز فاصله داشت و پایین تر یا بالاتر از آن بود طبق الگوی جهت مشخص شده روی خط عمودی قرمز ۱MOA کلیک دهید تا دوربین صفر شود ..
به اندازه هر مربعی که نقطه اصابت تیر از خط عمودی قرمز فاصله داشت و چپ تر یا راست تر از آن بود طبق الگوی جهت مشخص شده روی خط افقی قرمز ۱MOA کلیک دهید تا دوربین صفر شود .

برای استفاده از راهنمای این سیبل QR کد را با نرم افزار های بارکد خوان اسکن کنید .

سیبل مخصوص صفر کردن دوربین

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
_____ سلام!برای پشتیبانی ، یکی را انتخاب کنید