تفنگ بادی دی استیت رد ولف

تفنگ بادی دی استیت رد ولف

Daystate Red Wolf

دی استیت رد ولف Daystate Red Wolf

هر از چند گاهی یک تولید کننده تفنگ بادی جدیدی را معرفی می کند که مسیر کل این صنعت را تغییر می دهد. اخیراً این بازار در اختیار تعدادی از مدلهای بسیار هیجان انگیز و با ویژگی ها و طرح هایی خاص قرار گرفته است .

تفنگ بادی ردولف بدون شک یکی از بهترین تفنگ های بادی در رنج خود است که با جدید ترین تکنولوژی ساخت pcp آمیخته شده و زیبایی های ظاهری منحصر به فردی دارد.

نامگذاری این تفنگ برگرفته از نام گرگ سرخ است که تصور می‌شد آخرین نمونه آن در سال ۱۹۸۰ از بین رفته باشد اما دقیقاً ۲۰ گرگ قرمز توانسته بودند از انقراض جان سالم به در ببرند. حامیان حفاظت از محیط زیست تعداد این جانوران را به ۲۰۷ عدد افزایش دادند و امروز حدود ۱۰۰ گرگ قرمز زنده و سرحال در طبیعت زندگی می‌کنند.

گرگ قرمز

گرگ سرخ قرمز redwolf red wolf

حتی از نوع تبلیغات کمپانی لاکچری ساز  دی استیت می توان این سلاح را پرچمدار تولیدات متنوع این برند انگلیسی دانست .

گفته می شود کمپانی دی استیت 10 قبضه از این تفنگ را به ایرگانر های مطرح اروپایی و امریکایی هدیه کرده تا ریویو تهیه کنند .

یکی از اولین ردولف های وارد شده به ایران در مهرماه 98

دی استیت ردولف

این تفنگ بادی در دو نوع standard و Hi-Power  تولید شده که نوع دوم آن در یک نسخه کالیبر 0.30 big-bore نیز تولید شده است .

هر ردولفی دارای سه نوع تنظیم انرژی و سرعت برنامه ریزی شده است که می تواند توسط تیرانداز در چند ثانیه انتخاب شود.
همچنین تیرانداز می تواند سرعت را با یک برنامه ریزی شخص روی سلاح تنظیم کند که این برای رسیدن به سرعت و تنظیمات ایده آل برای انواع ساچمه ها بسیار مناسب است .
اگر کاربر بخواهد به تنظیمات کارخانه برگردد ، Daystate متفکرانه شامل برنامه پیش فرض شده است.

صفحه نمایش ال سی دی Red Wolfs وضعیت فشار هوا ، وضعیت باتری ، شمارش شات ، تعداد شلیک ها ،تنظیم ماشه و موارد دیگر را نشان می دهد .

دی استیت ردولف Redwolf

 

مشخصات و ویژگی‌های تفنگ بادی رد ولف

        تفنگ بادی رد ولف، که به صورت دیجیتال برای تعداد شلیکهای بالا و بسیار ثابت تنظیم شده و ماشه‌ای قابل‌تنظیم برای رها کردن و قرار دادن انگشت دارد، در محدوده‌ی تفنگهای بادی برای بردهای خیلی دور، دارای دقتی همانند دقت سلاح‌های مسابقاتی است. قنداق این اسلحه که به صورت استادانه‌ای حکاکی شده، زمینه‌ای با رنگ قرمز کمرنگ دارد که با روکش‌های مشکی پوشیده شده است، البته مدلی از جنس چوب گردو نیز برای افراد سنتی وجود دارد. این سلاح، با هر نوع پوششی، دارای طراحی قابل استفاده برای افراد راست‌دست و چپ‌دست است که آن را به یک سلاح بی‌نقص تبدیل می‌کند و هدفگیری دقیق خود را مدیون تشک تحتانی قنداق و تکیه‌گاه گونه بالاآمده است که هر دو قابل‌تنظیم هستند.

        بدنه‌ی ساخته‌شده از جنس الیاف کربنی سبک، کار با اسلحه‌ی کاربرپسند رد ولف را آسان می‌کند (اگرچه بدنه‌ی فلزی آن نیز موجود است)، و در بالای این بدنه، لوله‌ای قرار دارد که کاملا با کربن پوشانده‌ شده و به خفه کردن صدای شلیک از سر لوله کمک می‌کند. و البته، طراحی جدید اهرم جانبی در رد ولف باعث مسلح شدن بدون زحمت سلاح به همراه پرکردن سریع آن می‌شود که این ویژگی به خاطر به‌کارگیری جدیدترین نسل خشاب‌های دارای نشانگر خودکار ساخت شرکت دی‌استیت است.

دی استیت رد ولف Daystate Red Wolf

        تفنگ بادی جدید رد ولف از لحاظ ظاهری، کار با دست، و کارایی یک اثر هنری محض در بین تفنگ‌های بادی است. 

دی استیت ردولف

لودینگ بسیار نرم این سلاح یکی از شاخصه های آن محسوب می شود

دی استیت ردولف Redwolf

سیلندر این تفنگ از جنس کربن و در مدل های HP دارای حجم 480 سی سی می باشد

دی استیت ردولف Redwolf

لوله ردولف پوشیده از روکش کربن

دی استیت ردولف Redwolf

 باتری با دوام ردولف در داخل قبضه

دی استیت ردولف Redwolf

ماشه الکترونیکی قابل تنظیم ردولف

دی استیت ردولف Redwolf

خشاب با ظرفیت 10 ساچمه و با امکان سینگل شات

دی استیت ردولف Redwolf

محل قرارگیری گونه قابل تنظیم

دی استیت ردولف Redwolf

ضامن الکترونیکی ردولف

دی استیت ردولف Redwolf

مقاله :  مشخصه های تفنگ بادی دی استیت چیست ؟ Daystate

تفنگ بادی دی استیت Daystate

گالری تصاویر ردولف Daystate Red Wolf

دی استیت ردولف Daystate Red Wolf