مسابقه برترین تک تیراندازان رفسنجان ، کرمان و ایران برگزار شد

مسابقه برترین تک تیراندازان رفسنجان ، کرمان و ایران برگزار شد

میثم کماسایی بدون دیدگاه

مسابقه برترین تک تیراندازان رفسنجان ، کرمان و ایران

جمعه ۷ آبان ۱۴۰۰

مسابقه برترین تک تیراندازان رفسنجان ، کرمان و ایران

روز جمعه ۷ آبانماه پنجمین دوره مسابقات تیراندازی با سلاح گلوله زنی مسافت ۳۰۰ متر به میزبانی هیات تیراندازی شهرستان رفسنجان در میدان تیر شهدای روستای داوران با حضور ۵۴ نفر از تیراندازان از اقصی نقاط کشور در سه سطح کشوری ، استانی و شهرستانی در قالب المپیاد طلای سبز برگزار گردید.
این مسابقات روز جمعه ۷ آبان ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸ صبح آغاز گردید و در ساعت ۱۶ عصر پایان یافت و نتایج زیر بدست آمد

نفرات برتر بخش انفرادی کشوری :
مقام اول آقای مهدی شیخ زاده از بندرعباس
مقام دوم آقای مهرزاد امجدی از اراک
مقام سوم آقای فرشید سعادتمند از قم
مقام چهارم آقای سیدجعفر پورشهید از داراب
مقام پنجم آقای علیرضا ابراهیم پور از کرمان

 

نفرات برتر بخش انفرادی کلاس استانی:
مقام اول آقای بهزاد ایرانمنش از رفسنجان
مقام دوم آقای علیرضا ابراهیم پور از کرمان
مقام سوم آقای رادین حاجی زاده از رابر
مقام چهارم آقای سید هادی افتخاری از کرمان
مقام پنجم آقای مهدی نیک نفس از زرند

 

نفرات برتر بخش انفرادی کلاس شهرستان:
مقام اول آقای بهزاد ایرانمنش
مقام دوم علیرضا جمالی
مقام سوم علی عسکری نژاد
مقام چهارم مهدی سلیمانی

در بخش تیمی در کلاس کشوری:
تیم قم با ترکیب فرشید سعادتمند ، سید جعفر پور شهید و سید مصطفی موسوی با کسب ۱۴۵ امتیاز مقام اول رو کسب کرد

تیم کرمان الف با ترکیب علیرضا ابراهیم پور ، سید هادی افتخاری و خانم مرضیه حاج خلیلی با کسب ۱۳۴.۷۵ امتیاز مقام دوم رو کسب کرد

تیم اراک با ترکیب مهرزاد امجدی ، مهدی مددی و ساعد دایی با کسب ۱۳۲.۷۵ امتیاز مقام سوم رو کسب کرد

تیم کرمان ب با ترکیب عباس تاج الدینی ، احسان سلیمانی و محمدرضا زینلی با کسب ۱۲۸.۷۵ امتیاز مقام چهارم رو کسب کرد

تیم رفسنجان الف با ترکیب علیرضا جمالی ، سینا فداکار و اکبر بافقی با کسب ۱۱۵.۷۵ امتیاز مقام پنجم رو کسب کرد

 

در بخش تیمی کلاس استانی :

تیم کرمان الف با ترکیب علیرضا ابراهیم پور ، سید هادی افتخاری و خانم مرضیه حاج خلیلی با کسب ۱۰۹.۲۵ امتیاز مقام اول رو کسب کرد

تیم رفسنجان ب با ترکیب بهزاد ایرانمنش ، محمد سلطانی و علی ملایی با کسب ۹۶.۲۵ امتیاز مقام دوم را کسب کرد

تیم کرمان ج با ترکیب مهدی نیک نفس ، مهدی شعبانی پور و رضا صفار هاشمی مقام سوم رو کسب کرد

در پایان مسابقات با حضور مسئولین به نفرات برتر حکم ، مدال ، تندیس و مبلغ ۳۶۰ میلیون ریال جوایز نقدی اهدا گردید

لیست شرکت کنندگان :
۱ آقای عباس باقر پور از اهواز – ۲ خانم مرضیه حسین زاده از اهواز – ۳ آقای سید جعفر پورشهید از داراب – ۴ آقای بهزاد ایرانمنش از رفسنجان – ۵ آقای سید – مصطفی موسوی از قم – ۶ آقای عباس تاج الدینی از رابر کرمان – ۷ آقای آروین قاسمی نژاد از حاجی آباد – ۸ آقای فرشید سعادتمند از قم – ۹ آقای سید – احمد نیکبخت از قم – ۱۰ آقای عبدالرضا حاجی زاده از بندرعباس – ۱۱ آقای رادین حاجی زاده از رابر – ۱۲ آقای احسان سلطانی از زرند – ۱۳ آقای عباس طوفانی از زاهدان – ۱۴ آقای احسان سلیمانی از کرمان – ۱۵ آقای علیرضا ابراهیم پور از کرمان – ۱۶ آقای بهنام عرب پور از کرمان – ۱۷ آقای سید هادی افتخاری از کرمان – ۱۸ خانم مرضیه حاج خلیلی از کرمان – ۱۹ آقای بهزاد نعیمی از رفسنجان – ۲۰ آقای سید مرتضی افصح هجری از رفسنجان – ۲۱ آقای سید مهدی قریشی از کرمان – ۲۲ آقای علی اصغر قریشی از اصفهان – ۲۳ آقای علی عسکری نژاد از رفسنجان – ۲۴ آقای محمد حسن پور از بوشهر – ۲۵ آقای محمدرضا زینلی از کرمان – ۲۶ آقای محمدرضا سلطانی از زرند – ۲۷ آقای مهدی شیخ زاده از بندرعباس – ۲۸ آقای سینا فداکار از رفسنجان – ۲۹ آقای علیرضا جمالی نوش آبادی از رفسنجان – ۳۰ آقای ابوالفضل سلطانی از رفسنجان – ۳۱ آقای مهدی شعبانی پور از کرمان – ۳۲ آقای نادر احمدی نیا از رفسنجان – ۳۳ آقای کیوان فردوسی پور از رفسنجان – ۳۴ آقای علیرضا ریاحی از اصفهان – ۳۵ آقای مهدی شعبانی پور از کرمان – ۳۶ آقای سعید مسلمیان از رفسنجان – ۳۷ آقای مراد ولی پور از سیرجان – ۳۸ آقای ساعد دایی از اراک – ۳۹ آقای امین صالحی از رفسنجان – ۴۰ آقای علی ملایی از رفسنجان – ۴۱ آقای محسن وکیل زاده از رفسنجان – ۴۲ آقای مهدی مددی از اراک – ۴۳ آقای مهدی میرزاپور از بندرعباس – ۴۴ آقای محمدرضا عبداللهی از رفسنجان – ۴۵ – آقای رحیم نورالدینی از کرمان – ۴۶ آقای مصطفی میرموسوی از گچساران – ۴۷ آقای مهرزاد امجدی از اراک – ۴۸ آقای حمید قاسمی نژاد از سیرجان – ۴۹ آقای کاظم زارعی از لامرد – ۵۰ آقای محمد عرب پور از کرمان – ۵۱ آقای مهراب محمدی از لامرد – ۵۲ آقای محمد کریم عسکری از رفسنجان – ۵۳ آقای عقیل غلامی از لامرد – ۵۴ آقای علی حیدری از لامرد – ۵۵ آقای سعید کوهستانی از رفسنجان – ۵۶ آقای وحید ملک فرد از لامرد – ۵۷ آقای محمد فرازمند از لامرد – ۵۸ آقای حسن کریم زاده از اصفهان – ۵۹ آقای رضا صفار هاشمی از کرمان – ۶۰ آقای مهدی سلیمانی از رفسنجان – ۶۱ آقای محمد حسین شیخ حسینی از رفسنجان – ۶۲ آقای محمد سلطانی از رفسنجان

برنامه اجرای

  • پنجشنبه ۶ آبان ماه ورود تیراندازان و تمرین رسمی و کنترل تجهیزات در میدان تیر
  • جمعه ۷ آبانماه ۱۴۰۰ ساعت ۷ صبح مراسم افتتاحیه و حضور همه شرکت کنندگان در میدان مسابقه جهت مراسم قرعه کشی
  • ساعت ۸ صبح شروع مسابقه شهرستانی و استانی ویژه تیراندازان بومی
  • ساعت ۱۰ صبح شروع مسابقه کشوری
  • ساعت ۱۴ شروع فینال مسابقه شهرستانی و استانی
  • ساعت ۱۵ شروع فینال مسابقه کشوری
  • ساعت ۱۶ مراسم اختتامیه و اهدا جوایز و حکم و مدال نفرات برتر

 

لیست نتایج مرحله مقدماتی مسابقه تیراندازی رفسنجان به ترتیب حروف الفبا و تفکیک کشور و استان و شهرستان

مسابقه تیراندازی رفسنجان مسابقه تیراندازی رفسنجان

مسابقه تیراندازی رفسنجان

با تشکر از آقای سجاد فداکار از فعالان برگزاری مسابقات تیراندازی با سلاح های گلوله زنی 

 

گالری تصاویر مسابقه برترین تک تیراندازان رفسنجان ، کرمان و ایران

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
_____ سلام!برای پشتیبانی ، یکی را انتخاب کنید